priorityنقشه وب سایت بایستی بر روی چه عددی تهیه و تنظیم شود ؟

نقشه سایت بایستی بر روی چه عددی تهیه شود ؟ دستگاه چاپ بنر دارای مباحث پیچیده ای می‌باشد که بدلیل نداشتن منبع موثق دستگاه چاپ بنر هم فعالیت ایراد خیس می‌شود . این که معلوم نیست الگوریتم ظریف گوگل برای جستجوها بر چه مبانایی گزینش میگردد , پیچ رنگ گوگل بایستی قضیه دقت قرار بگیرد یا الکسا , رنگ در الکسا بر چه اصولی تهیه و تنظیم می شود . ده ها سوال دستگاه چاپ بنر دیگر از مواقعی هست که همگی و همه صرفا از طریق تجربه دستگاه چاپ بنر می شود به آن رسید . ولی نقشه تارنما , اولی و با اهمیت ترین عمل پس از پباده سازی یک وب سایت دستگاه چاپ بنر . ولی هنگام نقشه تارنما یک مورد در پیکربندی قرار گرفته که سوال بیشتر یوزرها هست &# دستگاه چاپ بنر ارزان چه می‌باشد و چه کاربردی در نقشه تارنما داراست ؟ معیار اهمیت هر کاغذ در مقایسه با کل صفحه های تارنما را نشان می‏دهد که عددی بین صفر و یک است . به صورت پیش فرض باید بر روی ۰ . ۵ تهیه شود چون هر چه آلرژی یک صفحه عمده شود گوگل اهمیت آن را برگه را بیش تر در نظر گرفته و دایم به آن رمز می زند که این موضوع قادر است نقص‌ ساز باشد . هم از حیث تمام شدن پهنای باند تارنما هم از نظر رنکینگ .
دستگاه چاپ بنر اولویت یک URL را نسبت به آدرس های دیگر در وب سایت نشان می دهد . مقادیر لا ۰ . ۰ تا ۱ . ۰ برای آن مجاز است . این مقدار دستگاه چاپ بنر تاثیری بر طرز مقایسه ورقه شما با صفحه های وبسایت های دستگاه چاپ بنر دیگر ندارد . فقط به موتورهای جستجو می گوید که شما کدام صفحه های را برای crawler ها مهم تر در حیث گرفته اید .
مقدار پیش فرض برای یک برگه ۰ . ۵ است .
توجه داشته باشید که اولویتی که شما به صفحه های می دهید بر روی شرایط صفحه شما در صفحه ها نتایج جستجوی موتورهای کاوش تاثیر ندارد یعنی مشخص و معلوم نمی کنددر نتایج کاغذ مورد نظر خوب تر بالا بیاید و این قضیه به مورد ها فنی زیادی وابسته است که باید قبلا نکات متبوع را انجام داده باشید .

موتورهای کاوش احتمالا از این داده ها در هنگام اننخاب صفحه های یک وب سایت برای سناریو در نتایج جستجو دستگاه چاپ بنر استفاده کنند . بنابراین با منفعت از این برچسب می‌توانید اقبال نمایش صفحه های حساس خیس وبسایت خود را به جای صفحات کم اهمیت خیس در نتایج کاوش بالا ببرید ولی با توجه به نکاتی که در بخش بالا به آن اشاره شد .
همینطور , دقت فرمائید که انتساب اولویت بالا به تمام نشانی های وبسایت , کمکی به شما نمیکند . از آن جایی که اولویت نسبی است , فقط برای انتخاب دستگاه چاپ بنر دربین صفحه های وب سایت شما به کار گیری میگردد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *