موارد استفاده لیپوماتیک

روش لیپوماتیک جزء رویکرد های نوین لاغری و تناسب اندام به حساب میاید که به طور کامل ایمن و بی خطر است . با سود از روش لیپوماتیک می بضاعت چربی های نواحی متعدد بدن را از زیر پوست خارج کرد و به اندامی ایده آل دست یافت . در این طریق با استعمال از حرکات ارتعاشی که کانولا در زیر پوست ساخت می کند اتصال سلول های چربی از نیز شکسته میشود . بعد این چربی ها را می توانایی از تن تخلیه نمود . در این مقاله مورد ها استعمال لیپوماتیک را ذکر خوا هیم نمود .

درین طریق از لیپوساکشن سنتی استفاده نمی شود لذا بافت های چربی بدون این که آسیبی بهشان وارد شود از بدن خارج میشوند . با سود از این دستگاه با ۶۰۰ ارتعاش موثر می توان در هر دقیقه مقادیر زیادی از چربی ها را از زیر پوست خارج کرد و نتایج مطلوبی کسب کرد . تورم و کبودی ناشی از لیپوماتیک نسبت به نحوه های دیگر کمتر است و لذا پس از لیپوماتیک پوستتان صاف تر از سایر شیوه ها خواهد بود .
پروسه انجام لیپوماتیک :

درین رویکرد کانولا که لوله ی فلزی بسیار باریکی است از رویکرد سوراخ های دوچندان ریز ۲ یا این که ۳ میلی متری به داخل بدن منش می یابد و در آن جا امواج اینفراسونیک تولید می نماید . بر اثر این امواج اتصال سلول های چربی پاره می گردد و پس ازآن به راحتی قابل تخلیه میگردند . ضمنا در‌این طریق هیچ آسیبی به چربی ها نمی رسد لذا چربی ها تخریب نخواهند شد و می توانایی از آن‌ها تحت عنوان فیلر برای حجیم کردن سایر نقاط بدن استفاده کرد &# دکتر نوایی مورد ها زیر می‌باشد :

شکم
پهلو
ران
بازو
غبغب
ساق پا

پشت
حریم زانو
باسن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *