توقف از ایجاد آلودگی روی شیشه اتومبیل

علل تولید لایه چربی و آلودگی های دیگر بر روی شیشه خرید خودرو فروش خودرو
• تنفس و تعریق یکی این علل می باشد که نمی توان جلوی آن را گرفت .

• یک از معمول ترین علل , به دست آوردن کولر در فصول گرم می‌باشد . به خیال تشدید شدن عمل تعرق چربی ها و املاح معدنی بیشتری از بدن بیرون می‌شود و سرد کردن هوای درون اتومبیل و مبحث ماندن این مولکول ها در درون اتومبیل باعث میگردد چربی ها طولانی تر به شیشه ها جذب شوند .

• آلودگی ها و موادی دیگری که در هوا موجود است ( دود اتومبیل های دیزلی به ملازم خود اندازه زیادی مولکول های چربی داخل خود دارند ) .

• منفعت از دستمال های خیر چندان تمیز برای تزکیه شیشه ها .

• استفاده از براق کننده های داشبورد و اثاثیه داخلی خرید خودرو فروش خودرو .

• واکس ها و لوسیون های اختصاصی رو کش صندلی های چرمی .

• منفعت از کرم ها , لوسین هایی و اسباب آرایشی دارنده چربی که برای تن استفاده می گردد .

• و … .
چاره های پیشنهادی برای جلو گیری ازایجاد لایه چربی و آلودگی های دیگر بر روی شیشه خرید خودرو فروش خودرو
۱٫ برای تنفس و تعرق که روش حلی نیست . ولی می توان در فصول گرم که تعرق فراوان تر است , به محض ورود به خرید خودرو فروش خودرو از کولر به کار گیری نکنیم و شیشه ها را پایین بدهیم تا به مرور رطوبت تن معدود شود و تنفس آهسته خیس شود , بعد از آن شیشه ها را بالا کشید .

۲٫ در طول آلودگی هوا و وقتی که پشت خرید خودرو فروش خودرو های سنگین وزن قرار میگیرید شیشه ها را بالا دهید و دریچه تهویه هوا را ببندید .

۳٫ بهتر است برای شیشه ها از دستمال جدا ای استعمال کنیم و در حالتی‌که شیشه ها خیلی کثیف می باشند به یک طریق دیگر و یا این که دستمال دیگر شیشه ها را تمیزتر کنیم سپس با پارچه یا این که روزنامه ای منزه شیشه ها را پاک کنیم . ( دستمال های میکرو فایبر و صفحه ها اقتدار جذب چربی های بیشتری نسبت به دستمال های معمولی دارا هستند ) .


۴٫ وقتی که از لوسیون ها و واکس ها , برای درخشان کردن اسباب و اثاث داخلی اتومبیل استفاده میکنید خوبتر است بگذارید درب ها برای مدتی گشوده باشند و یا این که شیشه ها برای چندین دقیقه ای باز بمانند .

۵٫ زمانی که از کرم ها و ولوازم آرایشی به کار گیری میکنید مراقب باشید که اثاثیه داخلی اتومبیل به آن‌ها آغشته نشوند و به موارد اول و دوم بخش اعظم توجه فرمایید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *